Warsztaty Tangowych Technik Bazowych 8-9 maja 2021

Lokalizacja: Toruń
Rozkład zajęć:
8 maja 2021 r. od godz. 11.00 do 15.00
9 maja2021 r. od godz. 11.00 do 14.00
Kochani; po wielu miesiącach przerwy i po udanych marcowych i kwietniowych warsztatach ponownie spotkamy się na parkiecie, aby ćwiczyć nasze ciała do tańczenia tanga.
Co się kryje pod tą nazwą! To trochę tak, jak w znanym powiedzeniu „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Tango to oczywiście i nade wszystko emocje, ale znacznie je łatwiej wyrazić, gdy nasze ciała są sprawne. Zajmiemy się więc statyką: równowagą, osią, kontaktem. Dynamiką: emisją ruchu, emisją kroku. Uziemieniem i oddechem. I jak już się z tym wszystkim uporamy, to objęcie będzie przysłowiową wisienką na torcie.
Dla kogo te Warsztaty! Dla wszystkich, którzy tańczą niezbyt długo, dla tych, którzy zaczynali tańczyć, ale ciągle im nie wychodzi i dla tych, którzy dopiero zacząć chcą. Pożądane jest, aby zachować balans płci, ale niewielka nadwyżka pań nie jest przeszkodą. Nie mniej panie bez partnerów będą ćwiczyć z sobą ucząc się prowadzenia. Wiele ćwiczeń będziemy robić solo, grupowo lub wymieniając się rolami.
Jak się przygotować! Strój swobodny. Dla Pań polecam dla komfortu ćwiczeń legginsy. Buty ćwiczebne, także pantofle na obcasie i koniecznie skarpetki. Podłoga jest czysta, więc i może coś horyzontalnie zrobimy.
To wydarzenie ma status prywatny, ale oczywiście można zapraszać znajomych.
Rozkład zajęć:
8 maja 2021 r. od godz. 11.00 do 15.00
9 maja 2021 r. od godz. 11.00 do 14.00
Lokalizacja:
Zajęcia odbędą się w Toruniu; adres podamy w informacji prywatnej uczestnikom, którzy zadeklarowali i opłacili udział.
Rejestracja jest konieczna z e względów sanitarnych;
e-mail: kursy@cotango.pl
Organizatorem Warsztatów jest Fundacja Terapii Tangiem COTANGO, która w zakresie swojej działalności statutowej ma m.in. prowadzenie zajęć edukacyjnych, więc działamy legalnie mimo obostrzeń „pandemicznych”
Koszty:
Tylko pakiet 7 godzin – 140 PLN/os.
Zachęcam do przedpłat na rachunek Fundacji.
Dane tu: http://www.cotango.pl/kontakt/
UWAGA:
to wydarzenie na facebooku ma status off-line i wyświetla się Państwu ze statusem „Bezpłatne”, co oznacza, że nie podlega monetyzacji, tak, jak poprzez zaklikanie udziału w wydarzeniu on-line. Proszę nie sugerować się i nie mylić tych wydarzeń. Odpłatność za warsztaty jest opisana powyżej.
mój nr telefonu: 604219184; dostępny dla tanga 24h
Zapraszam serdecznie-