Tan(GO)tyk 2016

Dziękuję za Wasz niezawodny udział w Tan(GO)tyku 2016. Nie zawiedli ci, którzy byli po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci i po raz czwarty. To dzięki Wam z każdym rokiem atmosfera Tan(GO)tyku jest bardziej wyjątkowa i zachęca do udziału w następnej edycji.

Szczególne podziękowania należą się wspaniałym DJ-om: Dariusz Bekała, Luis Cono, Anthony Cronin, Lechoslaw Hojnacki, Evgeny Morozow, Roberto Rampini, Igoris Saburov, Krzysiek R Toruń, którzy raczyli nas swoimi muzycznymi pomysłami. Dziękuję zespołowi Cortina Tango Orquesta de Torun, czyli Magda Cysewska, Michal Hajduczenia, Maciej Drapiński, Jędrzej Roch Rochecki, Robert Matusiak i Krzysztof Biernacki za radość doświadczenia żywego tanga. Dziękuję człowiekowi z brodą Krzysztof Wesołowski, który uwiecznił na fotografiach niezapomniane tangotykowe chwile. Dziękuję Przemek Psarski za ratowanie stóp tangotykomaniaków. Dziękuję Firmie Makary za uchronienie przed śmiercią głodową. Dziękuję firmie Barbara Luijckx za przepyszne czekoladki, firmie Akces Dance Toruń za kupony rabatowe dla wszystkich uczestników Tan(GO)tyku, firmie CALOR Developer za osobiste wsparcie duchowe i pomoc materialną dla debiutantów, dyrekcji i załodze Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu za gościnę, Jan Olbracht Browar Staromiejski za życzliwość w organizacji Pre-Milongi, Restauracja Forma za słodkie zakończenie Tan(GO)tyku After-Milongą, firmie Aklen za oprawę graficzną. Nie można zapomnieć o wsparciu i życzliwości kawiarenki WEJśCIóWKA i Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu w organizacji flash-moba, a Archiwum Państwowe w Toruniu za cudowną wystawę Toruń Niewiarygodny.

I na koniec moje osobiste podziękowanie dla Najlepszej Ekipy pod Słońcem: Beata Herdzin, Krystyna Jackowska, Agnieszka Pujanek, Agnieszka Misiewicz, Anna Piłat, Maria Otocka, Krystyna Krystek, Katarzyna Szklajew, Patrycja Kamińska, Marcin Kurczewski oraz Sylwester Gabryszewski. Byliście dla mnie ostoją, opoką i oparciem i bez Waszej pracy nic nie byłoby możliwe na Tan(GO)tyku. Dziękuję Aleksandra Holf za to, że była twarzą Tan(GO)tyku.

Naszych Gości w drodze na Tan(GOtyk witał Toruń Tango Band – zespół zafascynowanych tangiem uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu pod dyrekcją Marta Białkowska i opieką artystyczną nauczyciela tej szkoły p. Roberta Matusiaka. Dziękujemy Wam bardzo za tę muzykę, bo Tangotykomaniacy zanim doszli do milongi, to już mogli zatańczyć na ulicach Torunia.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem w podziękowaniach 🙂

Do zatańczenia za rok na piątej edycji Tan(GO)tyku (31 sierpnia – 4 września 2017)!

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – tangowy flash-mob. W dniu 3 września 2016 r. w godz. 13.00-14.00 tancerze tanga z różnych stron świata zatańczą tango specjalnie dla Torunian na skwerze przed Teatrem im. Wilama Horzycy.


Nasza fundacja realizuje w roku 2016 zadanie publiczne pod nazwą Cały Toruń Tańczy Tango. Główne wydarzenie tego zadania to Festiwal Tan(GO)tyk Maraton 2016, który odbywa się w dniach 1-5 września 2016. Więcej informacji na stronie internetowej oraz na facebooku.

    Zadanie dofinansowano ze środków  Miasta Toruń


SPONSORZY

Krakowski producent obuwia tanecznego, baletowego, teatralnego, ślubnego, do jazdy konnej Akces Dance. Na początku października 2016 roku otwarcie sklepu firmowego w Toruniu.

www.akcesdance.pl

 

Calor Developer Firma Ciepłownicza Calor Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka komandytowa

www.calordeveloper.pl

 

KDP HOFMAN & SYN

www.doradcapodatkowy.com.pl

 


PARTNERZY

Miejski Dom Kultury w Toruniu

Archiwum Państwowe w Toruniu

Browar Staromiejski Jan Olbracht

Galeria i Kawiarnia WEjśCióWKA

Teatr im. Wilama Horzycy

Restauracja FORMA (Hala Sportowa)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz