Tango – Lekcja Otwarta i Kurs

24 i 25 września 2016 r. zapraszamy na spotkanie z tangiem!

Te zajęcia są dla tych, którzy swoją przygodę z tangiem chcą zacząć, jak i dla tych, którzy już tanga dotknęli i przyszło im się zmierzyć z tym, co w tym tańcu najtrudniejsze; z równowagą, osią, kontaktem, objęciem i przede wszystkim z własnym ciałem. Po tym spotkaniu pozostanie z pewnością uczucie, że to jest to, że tego szukaliście. Sześć godzin zajęć w układzie 2×1.5h + 2x 1.5h spowodują, że w niedzielę wieczorem będziecie inni niż w sobotę rano. Warto spróbować, aby doznać tego uczucia.

Te zajęcia to początek kursu, który będzie trwał do Świąt Bożego Narodzenia. Będziemy spotykać się czwartki o godz. 19.30 w tym samym miejscu. Koszt kursu to 50 zł/miesiąc.

Warunki uczestnictwa: podczas warsztatów wskazany wygodny, lekki ubiór, raczej nie dżinsy, najlepiej legginsy lub dresy, t-shirt, podwójne skarpetki, buty na zmianę, ale nie adidasy. Panie mogą mieć na obcasie, jak i bez obcasa na zmianę. Panie zachęcamy, aby wzięły luźną, krótką spódniczkę. Do tego coś do picia i kanapka. Będzie energetycznie.

Nie ma potrzeby aby mieć partnera, zarówno panie, jak i panowie mogą przyjść solo, pary zachęcam do namówienia znajomych par. Od początku wszyscy ćwiczą ze wszystkimi.

Czas i miejsce: zarówno w sobotę jak i niedzielę zaczynamy w sobotę Lekcją Otwartą o godz. 10.00 i kończymy o 14.30. Spotykamy się w Domu Muz przy ul. Okólnej 169 w Toruniu (nie mylić z Domem Muz przy ul. Poznańskiej).

Koszty: tylko opłata za całość, czyli 60 PLN/osobę. Opłatę proszę wnieść przelewem na rachunek bankowy Fundacji COTANGO: BGŻ BNP PARIBAS 60 2030 0045 1110 0000 0256 2250. Można też zapłacić przed zajęciami na miejscu.

Uwaga: proszę zainteresowane osoby o śledzenie tego wydarzenia na okoliczność ew. drobnych zmian w programie. W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 604 219 184.

Organizator: Fundacja Terapii Tangiem COTANGO – Organizacja Pożytku Publicznego, KRS 0000447071.

Zapisz

Zapisz

Zapisz