TANGO czyli Lekcja Otwarta (kontynuacja 18 lutego 2017)

Lekcja Otwarta Tanga, a to oznacza, że zajęcia dostępne są dla wszystkich bez względu na wiek i dotychczasowe umiejętności.

Termin: 18 lutego 2017 r. od 10.30 do 14.30.

Zawsze marzyłeś aby tańczyć tango. Paraliżowała Cię jednak myśl o tym, że wyjdziesz na parkiet, wszyscy na Ciebie patrzą, a ty nie będziesz wiedział co zrobić z kobietą, która chce z Tobą tańczyć i czeka na twoje prowadzenie. Nie jedno w życiu już przeszedłeś. Wiesz, że kobieta wszystko wybaczy, ale nie wybaczy braku zdecydowania. Dobrze, poradzę sobie, myślisz, ale muszę się najpierw napić. Wypijasz kieliszek wódki, eh, jeszcze jeden. Wychodzisz na parkiet i co? Nic. Jest jeszcze gorzej niż było. Znów rezygnujesz z tańca. Jest ci wstyd, że nie potrafisz sobie poradzić z czymś, co przecież masz od dawna w sobie. Chcesz tańczyć, ale jak to zrobić?  TAK. To jest ta chwila. Bądź Mężczyzną. Pomożemy przełamać Twój wstyd, strach, Twoje obawy. Sprawimy, że poczujesz się ważny i potrzebny. Przyjdź, a przekonasz się, że jest to łatwiejsze niż do tej pory myślałeś.

Te zajęcia są dla tych, którzy swoją przygodę z tangiem chcą zacząć, jak i dla tych, którzy już tanga dotknęli i przyszło im się zmierzyć z tym, co w tym tańcu najtrudniejsze, czyli z równowagą, osią, kontaktem, objęciem i przede wszystkim z własnym ciałem. Po tym spotkaniu z pewnością pozostanie uczucie, że to jest to, że tego szukaliście. Cztery godziny zajęć spowodują, że po południu będziecie inni niż w sobotę rano. Warto spróbować, aby doznać tego uczucia.

Wskazany wygodny, lekki ubiór, raczej nie dżinsy. Panie zachęcam aby wzięły luźną spódniczkę, t-shirt owszem, podwójne skarpetki, buty na zmianę, ale nie adidasy. Panie mogą mieć obuwie na obcasie, jak i bez obcasa na zmianę. Do tego coś do picia i kanapka. Będzie energetycznie. Udział możliwy jest tylko w parach, więc zachęcamy do namówienia znajome pary. Od początku wszyscy ćwiczą ze wszystkimi.

Czas i Miejsce: w sobotę, 18 lutego, zaczynamy o godz. 10.30 a kończymy o 14.30. Spotykamy się w Domu Muz przy ul. Okólnej 169 w Toruniu (nie mylić z Domem Muz przy ul. Poznańskiej).

Koszty: tylko opłata za całość, czyli 40 PLN/osobę. Opłatę proszę wnieść przelewem na rachunek bankowy Fundacji COTANGO: BGŻ BNP PARIBAS 60 2030 0045 1110 0000 0256 2250 lub na miejscu przed zajęciami.

Te zajęcia to początek dalszej nauki, która będzie trwać do końca czerwca 2017 roku. Będziemy spotykać się czwartki o godz. 19.30 w tym samym miejscu. Koszt kursu to 50 zł/miesiąc.

Uwaga: proszę zainteresowane osoby o śledzenie tego wydarzenia na okoliczność ew. drobnych zmian w programie. W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 604 219 184. Dodatkowe informacje także na facebooku.

Organizator: Fundacja Terapii Tangiem COTANGO – Organizacja Pożytku Publicznego, KRS 0000447071. Zatem już teraz możesz wesprzeć nasze działania, przekazując 1 % swojego podatku na rzecz naszej fundacji.


Zobacz też inne nasze działania:

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz