TANGO czyli Lekcja Otwarta (kontynuacja 14 maja 2017)

Lekcja Otwarta Tanga, a to oznacza, że zajęcia dostępne są dla wszystkich, bez względu na wiek i dotychczasowe umiejętności.

Zawsze marzyłeś, aby tańczyć tango. TAK,TAK, to jest ta chwila. Bądź Mężczyzną. Pomożemy przełamać Twój wstyd, strach, Twoje obawy. Sprawimy, że poczujesz się ważny i potrzebny. Przyjdź, a przekonasz się, że jest łatwiejsze, niż do tej pory myślałeś.

Te zajęcia są dla tych, którzy swoją przygodę z tangiem chcą zacząć, jak i dla tych, którzy już tanga dotknęli i przyszło im się zmierzyć z tym, co w tym tańcu najtrudniejsze; z równowagą, osią, kontaktem, objęciem i przede wszystkim z własnym ciałem. Po tym spotkaniu pozostanie z pewnością uczucie, że to jest to, że tego szukaliście. Cztery godziny zajęć spowodują, że po południu będziecie inni niż w niedzielę rano. Warto spróbować, aby doznać tego uczucia.

Wygodny, lekki ubiór, raczej nie dżinsy. Panie zachęcam aby wzięły luźną spódniczkę, T-shirt owszem, podwójne skarpetki, buty na zmianę. Ale nie adidasy. Panie mogą mieć obuwie na obcasie, jak i bez obcasa na zmianę. Do tego coś do picia i kanapka. Będzie energetycznie. Udział możliwy jest tylko w parach, więc zachęcamy do namówienia znajome pary. Od początku wszyscy ćwiczą ze wszystkimi.

Czas i Miejsce: Zaczynamy w sobotę o godz. 10.30 i kończymy o 14.30. Spotykamy się w Domu Muz przy ul. Okólnej 169 w Toruniu (nie mylić z Domem Muz przy ul. Poznańskiej).

Koszty: tylko opłata za całość:, czyli 40 PLN/osobę. Opłatę proszę wnieść przelewem na rachunek bankowy Fundacji COTANGO: BGŻ BNP PARIBAS: 60 2030 0045 1110 0000 0256 2250 lub na miejscu przed zajęciami.
 
Te zajęcia to początek dalszej nauki, która będzie trwać do końca czerwca 2017 roku. Będziemy spotykać się w czwartki o godz. 19.30 w tym samym miejscu. Koszt kursu to 50 zł/miesiąc.
 
UWAGA: proszę zainteresowane osoby o śledzenie tego wydarzenia na okoliczność ew. drobnych zmian w programie. W razie pytań proszę dzwonić pod numer telefonu 604 219 184. Dodatkowe informacje także na facebooku.
 

Organizator: Fundacja Terapii Tangiem COTANGO – Organizacja Pożytku Publicznego, KRS 0000447071.


Zobacz też inne nasze działania:

Tan(GO)thic = I Want to Dance Tango in Torun

Debiutanci Tanga w Toruniu

Cały Toruń Tańczy Tango

Zapisz

Zapisz

Zapisz