Tango a Świadomość Ciała – Warsztaty (8 grudnia 2016)

Foto: Krzysztof Wesołowski

Świadomość ciała drogą do tanga to motyw przewodni naszych kolejnych warsztatów.

Celem głównym warsztatów jest pokazanie, jak pogłębienie świadomości ciała może pozytywnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie w życiu – ze sobą i z innymi, a co za tym idzie – w tańcu. Podczas zajęć uczestnicy będą: uwrażliwiać zmysł kinestetyczny, obserwować swoje ciało i oddech, rozpoznawać zmiany zachodzące w ciele pod wpływem samoobserwacji, rozpoznawać sygnały płynące z ciała, szukać w ciele lekkości, wdzięku, rozluźniać się, odprężać, delikatnie rozciągać, by nadać ciału miękkość i sprężystość, wchodzić w dialog z własnym ciałem.

Warsztaty poprowadzi Barbara Ezman, humanistka, absolwentka Studiów Technik Relaksacji na AWF we Wrocławiu, trenerka psychoedukacji (w tym m.in. asertywność, radzenie sobie ze stresem), instruktorka metody Somayog, która od ponad 10 lat praktykuje jogę, uczestniczy w warsztatach pracy z ciałem (np. metoda Feldenkraisa, warsztaty tańca brzucha, warsztaty teatralne), a także rozwojowych warsztatach psychologicznych, m. in. z zakresu komunikacji; poza tym zawodowo – uczy.

Warunki uczestnictwa: warsztaty przeznaczone są zarówno dla Pań jak i Panów. Wygodny, lekki ubiór, raczej nie dżinsy, najlepiej legginsy lub dresy. Panie zachęcamy, aby wzięły luźną, krótką spódniczkę, T-shirt owszem, podwójne skarpetki, buty na zmianę. Ale nie adidasy. Panie mogą mieć na obcasie, jak i bez obcasa na zmianę. Koniecznie trzeba wziąć ze sobą karimatę lub matę piankową do ćwiczeń oraz ręcznik. Do tego coś do picia i kanapkę (na miejscu nie ma możliwości zakupu prowiantu i napojów) oraz oczywiście dobry nastrój. Będzie energetycznie.

Jak wziąć udział: zapisy prosimy dokonywać poprzez zgłoszenie na adres e-mail kursy@cotango.pl.

Czas i miejsce: w dniu 8 grudnia (czwartek) 2016 r. spotykamy się w godz. 18.00-21.00 w Domu Muz, przy ul. Okólnej 169 (nie mylić z Domem Muz przy ul. Poznańskiej).

Koszty: tylko 30 PLN/osobę. Opłatę koniecznie proszę wnieść przelewem w ciągu dwóch dni roboczych od rejestracji na rachunek bankowy Fundacji COTANGO: BGŻ BNP PARIBAS 60 2030 0045 1110 0000 0256 2250 z dopiskiem Warsztaty 8/12/2016.

Tylko rejestracja + wpłata upoważniają do udziału!
Liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na elementy pracy indywidualnej.

Uwaga: proszę zainteresowane osoby o śledzenie tego wydarzenia na okoliczność ew. drobnych zmian w programie. W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 604 219 184.

Organizator: Fundacja Terapii Tangiem COTANGO – Organizacja Pożytku Publicznego, KRS 0000447071.


Fundacja jest organizacją pożytku publicznego, więc już teraz możesz ją wziąć pod uwagę przy wypełnianiu zeznania podatkowego za 2016 i przekazać 1% swojego podatku na cele statutowe. Oczywiście możesz też wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę jako darowiznę. Nr konta do wpłat: PL 60 2030 0045 1110 0000 0256 2250.

Zapisz

Zapisz