Milonga Latino – Tangobujanie Całoniedzielne z Luisem Cono

Niedziela, 19 listopada, cała będzie dla Was, Nowi i Starzy Przyjaciele 🙂 Osiem godzin tanga w toruńskim Clubie LATINO. Muzykę serwować będzie naprzemiennie dwoje Tdj-ów: Beata Urszula i Luis Cono.
Beata ma za sobą, poza regularnym graniem w Clubie Latino, debiuty na milongach w Restauracji nr 1 w Bydgoszczy oraz w Bielsku-Białej i Mursasichlu. Skrupulatnie przygotowuje playlisty i chociaż niedługo zasiada przy konsolecie, to po każdym graniu zbiera pochwały i podziękowania. Zagrała też na Pre-Milondze Tan(GO)tyku 2017. Jej preferencje to tradycja okraszona drobnymi, ale zawsze ciekawymi, odstępstwami od jej kanonów.
Luis zagrał aż na czterech Tan(GO)tykach. Po raz pierwszy w roku 2014 i był to bodajże jego pierwszy występ w Polsce. Uwielbiany przez tancerzy w Polsce. Jego muzykę cechuje duża emocjonalność i dynamika oparta na tradycji, ale nie stroni czasem od eksperymentów.
Przy muzyce tych tangowych DJ-ów z pewnością nie będziecie się nudzić ani przez chwilę 🙂
Na miejscu dostępny bar; zimne i ciepłe napoje, a dla amatorów także coś mocniejszego.
***
Niezwykle gościnny właściciel klubu Heli Taica jest współorganizatorem tego wydarzenia. Bądźmy mu życzliwi za tę gościnność.
***
Zapraszamy Tdj-ów do współpracy 🙂 na kolejne Tangobujania.
***
Parkietowe wynosi 20 PLN do uiszczenia na miejscu.
***
Autorem zdjęcia Luisa jest Sten Odelberg a Beaty Urszuli Krzysztof Wesołowski.